Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

W oddali widać już wiosnę. Noc staje się coraz krótsza i niebawem pojawią się pierwsze przebiśniegi. Jest to też najlepszy czas na o to, jak wygląda nasza skóra. Wciągu zimowych miesięcy nasza skóra wypoczęła od promieni słonecznych, właśnie przez to jest to najwłaściwszy czas na depilację laserową.

 Zanim przyjdziesz na zabieg

Do wizyty w salonie kosmetycznym należy właściwie przygotować. Jakiś czas przed wyznaczonym zabiegiem koniecznie trzeba zaprzestać depilacji depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. W tym okresie można sobie pozwolić tylko na używanie maszynki do golenia. W naszym klimacie muśnięta słońcem skóraod listopada do kwietnia nam nie zagraża, jednak pożegnać trzeba też samoopalacze. Cztery tygodnie przed wizytą u kosmetyczki powinno się zrezygnować z maści z retinolem.

W dniu zabiegu

Skóra w dniu zabiegu powinna być dokładnie ogolona. Należy także wstrzymać się od używania kremów. Bardzo ważna jest technologia wykorzystywana podczas zabiegu, dlatego warto poszukać gabinetu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Na chwilę przed zabiegiem ustala się największą, ale bezpieczną dawkę. Przez to zabieg depilacji laserowej jest bardziej skuteczny i zminimalizowane są skutki uboczne.

Zabieg depilacji laserowej

Czas zabiegu zależy od od depilowanej części ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. Aby uzyskać maksymalny efekt konieczne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Trzeba pamiętać o tym, że między kolejnymi zabiegami ważne jest zastosowanie czterotygodniowych przerw. To, ile zabiegów będzie potrzebne uzależnione jest od typu skóry, średnio wystarczają cztery sesje.

Po depilacji laserowej

Skóra musi odpocząć. Gorące kąpiele, wygrzewanie się w saunie i wyprawy na basen nie są dobrym pomysłem. Na jakiś czas należy przed peelingiem. Zabieg ten zbawienny wpływ na wygląd skóry, jednak po depilacji laserowej może podrażnić skórę. Przez miesiąc po zabiegu należy całkowicie wstrzymać się przed opalaniem.

Początek wiosny to doskonały moment na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Dzięki nim nasza skóra będzie gładka i przygotowana na letni czas.

Depilacja Depilacja laserowa – plusy

Idealnie gładka skóra to marzenie wielu osób. Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianego owłosienia. Metoda ta posiada sporo plusów, spodoba się to zwłaszcza tym, którym zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Bezpieczeństwo

Profesjonale gabinety kosmetyczne dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik melaniny w skórze, który pozwala niezwykle precyzyjnie dostosować moc lasera do indywidualnego typu skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zmarginalizowane zostało ryzyko poparzeń . Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Nie tak dawno, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów które wyposażone są w dwie soczewki zabieg ten przeprowadza się niezwykle sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy zajmuje tylko kilka chwil.

Skuteczność zabaiegu

Depilacja laserowa to niezwykle trwały sposób depilacji. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, aby trwale pozbyć się niechcianych włosków.

Depilacja laserowa – komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w bardzo skuteczny system chłodzący skóry. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób pozbycia się niechcianego owłosienia. Stosowanie najnowszych technologii daje gwarancję nie tylko bezpieczeństwa dla skóry, ale także trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które walczą z trudnym do zwalczenia problemem jakim są wrastające włoski.

Pomyśl o swojej skórze na wiosnę – depilacja laserowa

Po czasie mrozów i nieprzychylnej pogody musimy zadbać o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować ją na letni czas. Należy pamiętać o odpowiednim natłuszczeniu skóry, gdyż niskie temperatury oraz suche, ogrzewane powietrze negatywnie wpływają na nasza skórę. Wiosenne miesiące, to także dobry okres na depilację laserową, która jest najskuteczniejszą metodą depilacji. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, jednak aby osiągnąć najlepszy rezultat, trzeba przeprowadzić kilka serii.

Depilacja laserowa jest bardzo popularna. Sposób ten pozwala na zawsze zlikwidować niechciane owłosienie i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Decydując się na taki zabieg, powinno się poszukać gabinetu z sprawdzonym laserem i właściwie wyedukowanymi specjalistami. Rekomendowany jest laser Palomar Vectus.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Palomar Vectus ma także nowoczesny system chłodzenia, który chroni skórę. Znaczącą zaletą są także dwie końcówki zabiegowe, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Kilka miesięcy prze zabiegiem depilacji laserem nie powinno się usuwać włosków mechanicznie – czyli poprzez depilator i zabieg z wykorzystaniem wosku, czy pasty cukrowej. Wykazane jest używanie w tym czasie zwykłej maszynki do golenia . Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Po zabiegu nie należy się opalać i wskazane jest używanie kremów z wysokim filtrem.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Toruń

Strona używa cookies
Ok