wynajem telebimów obsługa masowych wydarzeń ekrany LED

wynajem telebimów obsługa masowych wydarzeń ekrany LED

Ekrany LED od kilku lat są trwałym motywem wielkomiejskiej struktury. Obszary, w jakich są postawione, nabierają całkiem odmiennego charakteru. Są częściej odwiedzane, zaś reklamy dużo łatwiej są zatrzymywane w pamięci przez ewentualnych Odbiorców. Technologia LED bez wątpienia ma mnóstwo zalet, jednak absolutnie nie zalicza się do najtańszych. Warunki klimatyczne nie działają w jakikolwiek sposób na dostrzegalność telebimu, ani na możliwość wyświetlania przez niego poszczególnych obrazów. Niektóre są naprawdę jasne, że widać je z odległości co najmniej 40 metrów. Także nasłonecznienie wcale nie stanowi istotniejszego kłopotu – treści promocyjne są całkowicie widoczne. Dzięki wdrożeniu ochrony IP 65 ekrany LED prawidłowo działają podczas zawiei, gradu czy nawałnicy. Obecnie są stosowane jako charakterystyczny sposób do przesyłania wielorakich informacji, np. materiałów reklamowych, kursów walut czy rezultatów sportowych. Jako pionierskie narzędzie marketingowe ekrany LED stały się wprost wskazane.

Telebimy – jakie parametry są najważniejsze?

Reklama jest dźwignią handlu – to sprawa oczywista. Żeby podwyższyć sprzedaż, m. in. rozwinąć grono pewnych Odbiorców i zaintrygować nowych, trzeba koniecznie wybrać system promocji. Korporacje, które potrafią przekazać większą ilość pieniędzy, będą publikowały spoty reklamowe na wysokich ekranach LED lub wyróżniać swoje artykuły w telewizji. W jaki sposób rzeczywiście kształtuje się sprawa z ekranami LED? Czy wynajem ekranów jest dzisiaj naprawdę taki przychodowy? W jaki sposób ma się kwestia z ekranami ledowymi z perspektywy technicznej? Jak sprawić, aby po długim okresie (przykładowo po kilku latach) pokazywał reklamy jak nowy? W sumie nie da się w kilku słowach odpowiedzieć na wszystkie pytania, ponieważ pewne kwestie znają wyłącznie osoby dokładnie znające branżę.

Przygotowując zakup bądź wypożyczenie ekranów LED, musimy spojrzeć na kilka fundamentalnych spraw, które mają duży wpływ na jego pracę po dłuższym okresie. Absolutnie nie chodzi tylko o stawkę oraz klasę, na jakie od razu kierują uwagę konsumenci.

Klasa diod, z jakich został przygotowany ekran LED

Wyżej wymieniony czynnik przesądza o żywotności ekranu LED, jego wyrazistości oraz… cenie. Wyświetlacze ledowe nadzwyczaj tanie są najczęściej zaprojektowane z chińskich diod, które posiadają wyraźnie niską przejrzystość oraz potrafią wywoływać masę dylematów w czasie renowacji. Prócz tego częstokroć można zaobserwować nierówny koloryt wyświetlacza, które są zwyczajnie niezgodnością temperatur, która występuje w diodach o różnorakich odcieniach. O wiele bardziej rentowny jest teraz wynajem ekranów LED, które są wykonywane w Tajwanie. Ogólnie rzecz ujmując nie łudźmy się jednak – najsolidniejsze wyświetlacze ledowe są wykonywane w Stanach Zjednoczonych oraz Japonii.

Strategia nakładania indywidualnych diod

Istotne jest też to, czy są montowane manualnie czy mechanicznie. Jeżeli chodzi o diody montowane manualnie, powinniśmy mieć na względzie to, że odrębne diody mają możliwość się „przepalić” i będą wygasać. W rezultacie na telebimie będą obserwowalne ciemne punkciki, natomiast reperacja też nie kwalifikuje się do najwygodniejszych. Diody montowane maszynowo nie spowodują nam tych problemów.

Czytelność ekranu LED

W zasadzie nie może być zależna od czynników klimatycznych, m in. gorącego powietrza bądź słońca. Wyrazistość rzędu 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, by móc puszczać reklamy w każdych warunkach, chociażby podczas intensywnych deszczów.

Oprogramowanie do telebimu

Trzeba bezwarunkowo zwrócić uwagę na oprogramowanie, przy pomocy jakiego będziemy mieli szansę wprowadzać poprawki na telebimie, a konkretniej pokazywać następne treści reklamowe, ustawiać je w określonej kolejności etc. Doskonale by było, jeśliby telebimem można było kierować na odległość (a mianowicie poprzez Internet). Jednym z najlepszych programów jest niewątpliwie Screen Show firmy Revolution-Tech. Możemy podczas jego stosowania organizować naprawdę rozbudowane zestawienia reklam, co zarówno dla firmy podnajmującej ekran, jak i dla oferenta, jest niesłychanie istotne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Wszystko zależy od tego, w której lokalizacji będzie się znajdować, jakiej będzie wielkości oraz marki. W przypadku kiedy wynajmiemy chiński ekran LED, to nie ulega wątpliwości musimy liczyć się z tym, iż będzie domagać się wielu reperacji, zaś w przyszłości – nakładów finansowych. Ekran LED posiada wyraźną przewagę ponad kolejnymi wewnętrznymi nośnikami reklamy, np. billboardami. Inna jest po prostu percepcja obrazu. Potencjalni klienci ogromnie zwracają uwagę na dynamiczne treści reklamowe, które zajmują analogicznie jak obrazy w kinie. Dla niektórych osób odpłatność wynajęcia telebimu będzie odpłatnością zaporową, zaś na wzniesienie telebimu powinniśmy mieć specjalistyczne zezwolenie (krótko mówiąc nie możemy zamontować wspomnianego dużego obiektu w losowym miejscu). Warto pamiętać, iż wyświetlacze LED nie mogą być montowane pionowo do nawierzchni, ponieważ oszałamiają jasnością kierowców – są więc ujmowane troszkę jak niebezpieczeństwo. Należałoby jednakże kupić czy pożyczyć doskonałej jakości telebim, bo Konsumenci w przedstawionym przypadku dużo lepiej zapamiętują treści reklamowe. Zaś firmy chętniej płacą za transmisję treści, bowiem oddziałuje to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zaintrygowany opisaną odmianą reklamy, wejdź w odsyłacz mieszczący się tutaj – Wynajem ekranów LED

Strona używa cookies
Ok