wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

W dzisiejszych czasach każda większa impreza powinna posiadać należytą scenerię wizualną i dźwiękową. Lokalizacje, w jakich decydujące są: obraz, akustyka i oświetlenie, obowiązkowo powinniśmy rozlokować praktyczne – oraz naturalnie wysokiej jakości – akcesorium transmisyjne. Specjalizacja rozrywkowa jest dziedziną niezwykle ciężką, ponieważ każdy pojedynczy występ albo wydarzenie sportowe powinno koniecznie spełnić wymagania większości zainteresowanych. Za każdym razem wyczekują oni na niecodzienne widowisko bez zbytnich zakłóceń.

Telebimy to aktualnie bardzo zaawansowane i solidne urządzenia, za pomocą których możemy podczas imprezy grupowej pokazywać najprzeróżniejsze materiały, m. in. materiały promocyjne sponsorów. Tego pokroju wyświetlacze ledowe stosuje się jako oprawę zdarzeń komercyjnych, na wybiegach dla modelek, debatach oraz uroczystościach. Szczególnie często można je przyuważyć w supermarketach, muzeach oraz obiektach sportowych. Mogą pełnić funkcję główną (właśnie jak na imprezach muzycznych) czy jako otoczenie (przykładowo w sytuacji meczy piłki nożnej). Odmiennym sposobem na używanie telebimów ledowych jest ulokowanie ich w sferze miejskiej do puszczania treści promocyjnych lub innych wiadomości, np. warunków meteorologicznych.

Warto podkreślić, że krótko mówiąc nie trzeba inwestować własnych pieniędzy w tak cenny sprzęt. Niejednokrotnie nawet potężne firmy czerpią z wynajmu telebimów, gdyż – niemal zawsze w pakiecie – otrzymują obsługę techniczną, przykładowo do ustawienia całego oprzyrządowania przed zdarzeniem bądź jego zdjęcie szybko po nim. Dzięki przenośnej budowy wyświetlacze ledowe mamy szansę w bezproblemowy sposób przemieścić w takie miejsca, gdzie są obecnie nieodzowne. Spora liczba placówek, które fachowo zajmują się instalacją i serwisem ekranów LED, mogą przeprowadzić tę akcję w niemalże 45 minut. Można też dowolnie ustawić kąt nachylenia ekranu LED, jak i kręcić nim wokoło własnej podstawy.

Na jakie wydarzenia można wynająć telebim?

Telebim do wynajęcia – bo taka formułą nierzadko w Internecie prezentuje się wyświetlacze, które udostępniają wielorakie przedsiębiorstwa – idealnie spełnią oczekiwania na konferencjach. Często przekaz nie jest w stanie „dojść” do wszystkich zebranych (uciążliwe jest skumulowanie ich w głównym miejscu), zaś ekrany ledowe efektywnie zmniejszają taki dylemat. Prócz tego wszyscy uczestnicy są w stanie faktycznie uczestniczyć w debacie, a więc na żywo kierować pytania.

Spektakle i imprezy plenerowe, np. imprezy artystyczne, to dodatkowe widowiska, na jakich muszą niewątpliwie być ustawione duże wyświetlacze ledowe. Komunikat musi dotrzeć do bardzo dużej ilości gości oraz nie musi być skupiony w głównym miejscu. Często oprócz jednego podstawowego telebimu umieszcza się kilka konkurencyjnych w przeróżnych częściach miasta, które zajmują dodatkowych obserwatorów. Nieraz takim wydarzeniem będzie wieczór z kabaretami, natomiast od czasu do czasu koncert kultowego zespołu. W pierwszej sytuacji właściwie mogą starczyć dwa telebimy, na jakich będą skupiać swoją uwagę odbiorcy z najodleglejszych rejonów. W drugim przypadku konieczna jest profesjonalna sceneria, która opiera się na umieszczeniu najdoskonalszej jakości sprzętu odpowiadającego za doskonały dźwięk, podświetlenia, efektów widowiskowych (przykładowo laserów).

Telebimy nie tylko od święta

Wyświetlacze ledowe są dobrym wyjściem nie tylko na ogromne wydarzenia sceniczne, które łączą setki lub tysiące ludzi. Możemy je zaobserwować codziennie, np. w kafeteriach lub ogródkach piwnych. Te osoby, jakie z jakiegokolwiek powodu w sumie nie mają możliwości znaleźć się w innym miasteczku na niezwykłym wydarzeniu sportowym, mają możliwość spokojnie spotkać się w tzw. „strefie kibica” i spozierać na relację z pojedynku drogiej drużyny. Widzowie mają możliwość więc liczyć na najlepszą klasę transmitowanego obrazu i wspaniałe emocje. Zazwyczaj firmy, które wynajmują owe telebimy, proponują także krytą estradę, stoły w formie długich ław, catering i mnóstwo dodatkowych niespodzianek.

Jaka jest cena wynajęcia telebimu?

Jeśli chcemy zainwestować w telebim, wówczas należność będzie wahać się w granicach od kilkunastu tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Właściwej jakości, masywne telebimy będą kosztować od około 45.000 zł i wyżej. Na sto procent dużo bardziej opłaca się wypożyczyć telebim (szczególnie, jeżeli przedsięwzięcie będzie miało charakter pojedynczy). Natychmiast po wprowadzeniu w Google, np. wyrazów „telebim wynajem”, możemy ujrzeć, że koszty wynajmu telebimu o charakterze sportowym zaczynają się w przybliżeniu od kilkudziesięciu złotych za dzień. Wszystko w praktyce zależy od wybranej usługi (oraz liczebności wypożyczonych ekranów ledowych), a także zasięgu czynności określonej firmy.

Jeżeli zaintrygował Cię ów materiał oraz chcesz dowiedzieć się o wiele więcej o inscenizacji dźwiękowej i wizualnej na różne wydarzenia, wejdź w link po prawej stronie – Wynajem telebimów – a być może przyuważysz to, czego akurat wypatrujesz.

Strona używa cookies
Ok