Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy jesteś świadomy tego, że pranie ekstrakcyjne eliminuje stare plamy i zabrudzenia, zużywając przy tym ponad 90% niebezpiecznych dla nas bakterii i roztoczy? Istotnie, ta efektywna metoda prania chemicznego jest w stanie przywrócić pierwotny wygląd nawet najbardziej zaniedbanemu dywanowi, czy używanej kanapie w pokoju gościnnym. Specjalna technologia nawilżania zabrudzonych nawierzchni praktycznie wchłania brud z głębokich warstw materiału. Skutki prania ekstrakcyjnego są zachwycające – śliczny zapach i promieniujący wygląd czyszczonych powierzchni. To jeszcze nie wszystko! Tą techniką prania chemicznego jesteś w stanie oczyścić tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, jak i schowaną w schowku wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest uniwersalną formą czyszczenia zanieczyszczonych nawierzchni kompletnie bezpieczną dla alergików. Można wspomnieć także, że pranie ekstrakcyjne nie oddziałuje negatywnie na jakość czyszczonych materiałów. Wprost przeciwnie, utrwala je na wiele lat.

Jest kilka przedsiębiorstw w Warszawie zajmujących się usuwaniem zabrudzeń metodą prania ekstrakcyjnego. Docenianą marką w tej sferze jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się czyszczeniem powierzchni z tapicerki, a Konsumenci mianują ją najskuteczniejszą firmą piorącą w mieście stołecznym. Prawdopodobnie warto zaufać ich wypowiedziom. Równolegle w niniejszym tekście dowiesz się na czym konkretnie polega czyszczenie ekstrakcyjne, jakie środki idealnie sprawdzają się w tej technologii i co można wyczyścić przy pomocy tej wielofunkcyjnej metody. Czytajcie dalej!

Na czym polega pranie ekstrakcyjne?

Po pierwsze dobrze jest spostrzec, że metoda prania ekstrakcyjnego służy do prania takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to materiały zwłaszcza narażone na regularne zanieczyszczenia, z tego względu standardowe techniki prania nie zapewniają pożądanych skutków. Aby na dobre pozbyć się zabrudzeń z kanapy, czy wykładziny powinno się przemyć nie tylko pierwszą warstwę materiału, ale także tą wewnętrzną. Pranie ekstrakcyjne pozwala docierać do głębokich powłok oczyszczanych powierzchni, co sprawia, że ta technika jest szczególnie efektywna. A czym się ona cechuje? W czyszczeniu ekstrakcyjnym wykorzystywane są specjalistyczne maszyny, zwane ekstraktorami. Takie odkurzacze ekstrakcyjne nawilżają warstwy materiału roztworem dezynfekującym. Utrwalony i zaschnięty brud zaczyna się rozwadniać, po czym maszyna wchłania go z materiału, zapewniając śliczny zapach, perfekcyjną czystość i wysoki poziom higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako gatunek prania chemicznego oczyszcza nie tylko nowe zabrudzenia, ale także zabrudzenia, które powstały nawet wiele lat temu. Po tym fachowym zabiegu piorącym kanapa, czy wykładzina prezentują się jak nowe.

Proces prania ekstrakcyjnego

W poprzednim akapicie zdawkowo przedstawiliśmy samą metodę prania ekstrakcyjnego. Teraz powiemy Wam jak konkretnie przebiega proces prania ekstrakcyjnego, jakie ekstraktory są używane w trakcie mycia i jakie preparaty chemiczne są najlepsze. Przed przystąpieniem do zabiegu prania ekstrakcyjnego dobrze jest dokładnie ocenić budowę materiału i typ zanieczyszczeń. Pozwala to lepiej dobrać płyny czyszczące i określić optymalny czas namaczania, tak by oczyszczany materiał nie uległ uszkodzeniu. Później przechodzi się do fazy namaczania. Ten zabieg rozpuszcza zaschnięty brud. Kolejnym krokiem jest odkurzanie. Niezwłocznie po tym powinno się starannie osuszyć określoną nawierzchnię. I już. Powróćmy w tym momencie do tematu środków myjących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj pierwsze miejsce zajmuje popularna firma Karcher, oferujące domowe i przemysłowe ekstraktory do mycia, jak i środki do prania chemicznego.

Zalety prania ekstrakcyjnego

Jak już wspominaliśmy na samym wstępie pranie dywanów i tapicerki metodą ekstrakcyjną pozwala usunąć nawet prawie 100% niebezpiecznych bakterii. W trakcie tym wszakże nie wyczerpują się walory tej techniki prania nawierzchni. Pranie ekstrakcyjne usuwa brzydkie zapachy, dla przykładu zapach zwierząt domowych, czy zapach potu. Jednocześnie konserwuje oczyszczany materiał, przywracając kolor i strukturę włókien. Pranie ekstrakcyjne jest szczególnie rekomendowane osobom z alergiami, gdyż zwalcza roztocza i inne czynniki generujące reakcje uczuleniowe. Jest to wspaniała technika prania dywanów i tapicerki meblowej. Co raz częściej wykorzystuje się ją także do czyszczenia tapicerki w samochodzie, oraz oczyszczania materiałów skórzanych (które są niezwykle ciężkie w konserwacji).

Czy jesteś gotowy na skorzystanie z nowatorskiej i wydajnej techniki prania tapicerki? Chcesz odświeżyć swój pobrudzony dywan na wiosnę? Nie ma doskonalszej techniki prania niż pranie ekstrakcyjne. 100% zadowolenie gwarantowane. Firma Pogromca Brudu gwarantuje czyszczenie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także mycie mebli ze skóry w Warszawie, a dokładnie w dzielnicy Bielan. Dysponujemy specjalnymi odkurzaczami ekstrakcyjnymi marki Karcher i profesjonalnymi preparatami czyszczącymi o przyjemnym zapachu. Zapewniamy dojazd do Klienta i szczegółową analizę mytych powierzchni. Jesteśmy firmą piorącą rekomendowaną przez ogromną liczbę Konsumentów. Skorzystaj z naszych rzetelnych usług prania już teraz. Wstąp na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie dywanów Bielany

Strona używa cookies
Ok