Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Oprawa muzyczna wesela

Czy wspólnie myślicie o tak wspaniałym pierwszym tańcu, że goście padną z wrażenia i długo pozostanie on w ich pamięci? O atmosferze przesiąkniętej tajemnicą, zdumieniu w oczach najbliższych oraz swoich? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, bez wątpienia potrzebujecie wytwornicy malowniczych chmur.

Ślub stanowi jeden z najważniejszych momentów w życiu – nie możemy temu zaprotestować. Wszelakie przygotowania muszą być „dociągnięte” do końca, bo nikt wcale nie zamierza zakosztować w takiej chwili jakichkolwiek przykrości powiązanych, m. in. z zuchwałością podchmielonego dj’a, opadniętym tortem weselnym czy nienasyconymi gośćmi ze względu na niedostatek posiłków. Jeżeli uzgodniliśmy, że na naszym weselu będzie dj, musimy odpowiednio wcześniej „zająć” sobie u niego termin, porozmawiać o tym, jak ma wyglądać oprawa muzyczna w trakcie tej szczególnej okazji, podpisać umowę (która obejmuje wszelkie drobiazgi), kontynuować z nim bezpośredni kontakt (dobrze byłoby, aby był przystępny przez całą dobę) i co najważniejsze – sprecyzować z wyprzedzeniem harmonogram przyjęcia. Idealnie jest jeśli zjawi się on na nim dużo wcześniej, ażeby przygotować wszystkie atrakcje. Zawodowy dj nie tylko zadba o doskonałą oprawę muzyczną, ale też przeprowadzi całą imprezę zapełniając ją różnymi grami, tańcami integracyjnymi oraz naturalnie odpowiednią porcją humoru.

Pomysł na efektowne wesele

Żeby pierwszy taniec nabrał wyjątkowego charakteru, powinniśmy zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy tańczyć w gęstych, spektakularnych chmurach kłębiących się przy podłodze. Funkcjonowanie wytwornicy polega na schładzaniu dymu, a później transportowaniu go w stronę podłoża. W aparaturze musi znaleźć się połamany lód albo wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu zaznaczy większość efektów wzrokowych i spowoduje, że ten wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeśli poszukujemy takiego przyrządu na własne wesele, powinnyśmy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Jeśli zdecydujemy się na niego jako na reżysera oprawy dźwiękowej można liczyć na rewelacyjny taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (główne role otrzymali Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można również wprowadzić w wyszukiwarkę zwroty „Ciężki dym Warszawa” oraz znaleźć w rezultatach oferty wynajmu takiej wytwornicy. Jest idealna na każdego rodzaju uroczystości okolicznościowe, między innymi:

  • dyskoteki
  • imprezy klubowe, np. z okazji walentynek itp.
  • przyjęcia prywatne, przykładowo „domówki”
  • przyjęcia firmowe, np. w plenerze
  • przyjęcia sylwestrowe
  • wesela w lokalu
  • studniówki
  • pozostałe zabawy okazjonalne, które potrzebują wyjątkowej oprawy wizualnej oraz muzycznej

Prócz niezwykłych chmur przesuwających się w trakcie zabawy możemy zaznajomić się z propozycją uzyskiwania sztucznego śniegu (piany bądź baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn i konfetti albo wyrzutni oraz działek CO2. Jeżeli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych najczęściej dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, by zyskać nadzwyczajny rezultat „lśniących” baniek. Tymczasem syntetyczny śnieg jest odpowiedni na zabawy domowe, w klubie lub pubie. Można go stosować przez pełny rok, bez względu na to czy temperatura poza domem sięga +25 czy -25 stopni. Znakomicie sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na prywatkach typu „Piana Party” z kolei naczelną pozycję będzie miała wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w barach. Wyrzutnia CO2 może być wykorzystana podczas uroczystości weselnej w punkcie kulminacyjnym, eventach bądź koncertach.

Dymownica do wynajęcia

Wypożyczenie wytwornicy ciężkiego dymu jest najlepszym „wybiegiem” na „ukrycie” wszelkich defektów, które powstają w trakcie tańca. Chmury pokryją cały parkiet wraz z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Nie będzie zatem widać, np. gdy jedno z was nadepnie małżonkowi na stopie. Rodzina oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, zaś ich wzrok będzie skierowany wyłącznie na Wasze promienne twarze pełne szczęścia. Można oczywiście samemu nabyć dymownicę i nauczyć się ją obsługiwać. Jeśli zależy Wam jednak właśnie na tym niepowtarzalnym „tańcu w obłokach”, należałoby ją wydzierżawić wraz z obsługą. Wcale nie będziecie musieli denerwować się, jeżeli cokolwiek pójdzie nie po Waszej myśli. Zazwyczaj wypożyczający zaopatruje ją w profesjonalny roztwór, który jest wliczony do ceny wynajęcia. Trzeba nadmienić, że w miejsce zwykłych kostek lodu (takich, jakie wrzucamy do napojów alkoholowych) korzystniej jest wyposażyć maszynę w suchy lód. Przede wszystkim jest dużo skuteczniejszy, Secundo – daje niewspółmiernie silniejszy skutek, po trzecie – koszt nabycia 10-15 kg nie jest wysoki i wynosi około 150 – 250 zł. Pamiętajmy, żeby zapytać wypożyczającego czy użyczy nam oryginalne urządzenie. Lepiej wcale nie decydować się na tańsze „podróbki”, albowiem nie otrzymamy takiego efektu na jaki czekamy.

O szczegółach dowiesz się klikając w ten link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok