Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Dzisiaj dzięki medycynie estetycznej mamy możliwość w ekspresowy, ale czasem wyjątkowo drogi sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Redukowanie zmarszczek, leczenie blizn, aktywne wyszczuplanie, powiększanie ust lub zmniejszanie cieni pod oczami – to zaledwie niektóre z grona niezwykłych terapii poprawiających wygląd. Dzięki innowacyjnym technikom można skutecznie walczyć z oznakami mijającego czasu, nadwagą, a nawet bruksizmem. Ludzi nadal ciekawi temat wiecznej młodości oraz wspaniałego ciała. Jakie zatem środki stworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Mobilizowanie naturalnych procesów odnowy skóry

Jednym z oryginalniejszych zabiegów z obszaru medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu zwiększa się zwartość skóry oraz jej elastyczność. Blizny powypadkowe i przebarwienia po kilku zabiegach praktycznie znikają bez śladu. Osoby, które pragną poprawić kondycję skóry, wyrównać jej koloryt oraz zredukować zmarszczki, z całą pewnością będą zadowolone. Na rezultaty wcale nie musimy albowiem powoli czekać. Aktywizacja wewnętrznych powłok skóry powoduje podwyższoną wytwórczość kolagenu oraz elastyny. Terapia Dermapen spełnia oczekiwania w kompleksowym leczeniu łysienia, redukcji blizn potrądzikowych i korekcie widoczności rozstępów. Podczas wizyty skóra jest nakłuwana, a pod powierzchnię przenikają substancje aktywne, m in. preparaty z kwasem hialuronowym. Komórki skóry są pobudzane do intensywnej odnowy.

Medycyna estetyczna w walce z otyłością

Permanentny brak czasu, używki, melancholia oraz sporo innych składników oddziałuje na pojawienie się zbytecznych kilogramów. Trzeba jednoznacznie stwierdzić, iż otyłość jest trudnym problemem XXI wieku. To nie jedynie dylemat natury kosmetycznej, lecz przede wszystkim choroba. Ciało pobiera wyjątkowo syte posiłki oraz nie jest w stanie ich w pełni spożytkować. Co zrobić z niepotrzebnymi kaloriami? Ludzki organizm zaczyna kumulować tkankę lipidową wewnątrz, natomiast gdy jest jej już za wiele, zaczynamy mieć trudności z wdychaniem powietrza, wychodzeniem z domu etc. Forma fizyczna znacząco się więc pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciw takim trudnościom, zaś naukowcom udało się opracować wiele terapii, jakie mają na celu usunięcie nagromadzonej tkanki lipidowej. Odchudzanie możemy rozpocząć od takich zabiegów, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

Jeżeli pragniemy pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, nieładnych grudek pod skórą oraz wymodelować ciało, to doskonałe rezultaty już po kilku sesjach daje Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest zaopatrzone w dwie fachowe głowice. Efektywność pierwszej opiera się na ultradźwiękach, które przenikają do wnętrza ciała i rozbijają tkankę tłuszczową. Druga głowica jest stosowana do drenażu limfatycznego, co znaczy, że uwolnione komórki tłuszczowe migrują poprzez limfę do wątroby, a w końcu są wyrzucone z organizmu. Ta nowoczesna technologia wykorzystuje naturalne procesy powstające w ludzkim organizmie. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, wygodny oraz absolutnie nie wymaga wdrożenia żadnych narzędzi chirurgicznych. Po jakim czasie pojawiają się efekty? W zasadzie po pierwszej sesji możemy stracić blisko 2-4 cm w obrębie ciała. Ażeby otrzymać jeszcze pozytywniejsze efekty musimy zrealizować od 4 do 6 kuracji, stosować zdrową dietę i wypijać prawie 2 litry wody niegazowanej dziennie. Po wizycie w niektórych przypadkach może dać się zauważyć zaróżowienie skóry, które ustępuje jednakże po kilkudziesięciu minutach.

Wyszczuplanie sylwetki i poprawa kondycji skóry

Uzyskanie ładnego wyglądu nie wiąże się wyłącznie z redukcją niepożądanych kilogramów. Audycje telewizyjne, w jakich uczestniczą osoby z tuszą, absolutnie nie zdradzają nam co w rzeczywistości dzieje się ze skórą. A zasada jest taka, że traci ona jędrność, uwidaczniają się blizny, a niekiedy duże obszary opadłej skóry (najbardziej na brzuchu). Zamiast ścisłej głodówki trzeba zaczerpnąć z urządzenia Maximus. Dzięki niemu mamy szansę ulepszyć kontur sylwetki oraz za jednym razem zatroszczyć się o skórę. Dokładna aktywacja naskórka, skóry właściwej i mięśni minimalizuje ilość komórek tłuszczowych, poprawia sprężystość skóry, odświeża, poprawia krążenie krwi i usuwa zmarszczki. Zabieg trzeba najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, aby zyskać satysfakcjonujące rezultaty. Wykonuje się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki takiemu urządzeniu mamy szansę również usuwać zmarszczki wokół ust i kształtować owal twarzy. Tu kosmetyczka wdroży miniaturową głowicę, która dokładnie uderzy w źródło problemu. Natychmiast po pierwszej sesji daje się uchwycić zredukowanie zmarszczek i dobrze widoczne policzki. W przypadku kiedy chcemy uzyskać spektakularny wynik w wyjątkowo krótkim czasie, możemy dopasować 6 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

Razem z z otyłością czasem może towarzyszyć nam poczucie ciężkości nóg i napuchnięcia. Taka uciążliwość jest przeważnie bagatelizowana w wywiadzie z lekarzem lub kosmetyczką (przed terapią). A tymczasem możemy się wyzwolić także od tego defektu. Dzięki Endermologii LPG czy terapii Icoone bez wątpienia zmieni się nasz komfort życia. Ich oddziaływanie opiera się na redukcji płynów tkankowych oraz usprawnieniu krążenia krwi w obszarach objętych dyskomfortem. Dużo więcej informacji zdobędziesz tu – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok