odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Wymodelowany brzuch jest marzeniem ogromnej liczby osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak również mężczyzn. Cudownie by było w przypadku, gdyby był pięknie umięśniony i odrobinę atletyczny (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, na której zależy nam najbardziej podczas treningu i przy wybieraniu różnych diet. Te osoby, jakie dużo trenują, mogą chwalić sie kolegom i koleżankom pięknym, gładkim brzuszkiem i z dumą kursują po plaży czy relaksują się na fotelach nad jeziorem. Ten fakt nikogo nie dziwi, bo brzuch jest tą sferą ciała, która intryguje płeć przeciwną. Można także zobaczyć takie osoby, jakim ogólnie rzecz ujmując nie zależy na nadmiernym negliżu i nie pokazują tak często płaskiego brzuszka. Nad formą należy pracować – nie możemy żyć kłamstwami.

Jeśli chcemy leżakować sobie po pracy na kanapie zamiast iść na fitness w wodzie albo ćwiczyć z trenerem, wtedy z całą pewnością wcale nie spełnimy takiego pragnienia. Zamiast koronkowego bikini bądź spodenek, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli wkładać nieładne kostiumy, tankini ze spodenkami lub spodenki i t-shirt. Każdy stwierdza: koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, satysfakcjonujące efekty da zdrowa dieta i siłownia. Jednak czy na pewno? Czy jest to naprawdę takie łatwe, jak mawiają znajomi? Czy wystarczy dieta bogata w warzywa oraz owoce, sporą ilość aktywności i co ważne – brzuszków, aby można było chwalić się wszem i wobec umięśnionym brzuchem? Otóż nie bardzo. Odchudzanie w sumie nie bazuje jedynie na takich prostych rzeczach, ale ponadto na genetyce, czyli podatnościach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Absolutnie nie można pozbyć się tkanki lipidowej wyłącznie w jakimś miejscu, nieunikniony jest kompleksowy trening wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszczyk w naszym ciele spala się proporcjonalnie, inaczej mówiąc – w każdej części ciała równomiernie do liczby komórek lipidowych. Odchudzanie zachodzi globalnie, tyczy się wszystkich części ciała, zaś reklamy, które mówią inaczej, najzwyczajniej w świecie kłamią. Podstawową rolę pełni tu genetyka, bo niektóre osoby posiadają poważniejsze skłonności do odkładania tłuszczyku tylko przez to, że ich przodkowie i różne inne osoby z rodziny, także miały z tym poważny kłopot. W czasie wykonywania tylko pojedynczych brzuszków z całą pewnością w ogóle nie wyeliminujemy nieestetycznych fałdek, bo w rzeczonym momencie będziemy wykorzystywać ograniczoną ilość energii. Ćwiczenia na brzuch umacniają mięśnie w niepokojącej nas partii i po krótkim czasie czasami może się okazać, że mamy tam więcej centymetrów niż się spodziewaliśmy. Muskuły powiększają się (wytworzy się nam mocne wsparcie), ale tłuszcz pozostanie.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Oprócz zrównoważonej diety i wysiłku generalnego (zatem treningów tyczących się wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie wyłącznie wskazanej partii), możemy zaczerpnąć z fachowego odchudzania w salonach kosmetycznych. Nie chodzi tutaj jednak o to, żeby codziennie uczęszczać na masaże jakimiś wyszukanymi urządzeniami…i odpuścić sobie obydwie rzeczy wyszczególnione wcześniej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą wymieszane – odpowiednia dieta, dużo ruchu oraz zabiegi kosmetyczne, które wygładzą naszą skórę, zredukują cellulit, skorygują fałdki w miejscach, na które dieta oraz ćwiczenia fizyczne absolutnie nie potrafią nic poradzić.

Ostatnimi czasy takim interesującym sposobem na płaski brzuch jest przykładowo liposukcja bez skalpela przy pomocy maszyny Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu mamy możliwość skutecznie zredukować tkankę lipidową z kluczowych miejsc, m in. nad kolanami. Chodzi tutaj nie tylko o niesamowite odchudzenie po jednorazowym zabiegu, ale również zredukowanie miejscowej tkanki lipidowej. Osobna głowica wciąga w regularnych odstępach fałdy skóry, natomiast ultradźwięki uszkadzają komórki lipidowe. Są one w następnej kolejności wydalane z naszego ciała poprzez limfę, a w kolejnej fazie – poprzez wątrobę. Mamy możliwość też skorzystać z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd skóry, jej elastyczność, modeluje figurę, zwalcza cellulit oraz minimalizuje miejscową tkankę lipidową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus działa bynajmniej nie tylko na miejscowe otłuszczenia, lecz też na mięśnie. A ściśle: aktywizuje skórę właściwą, tkankę pod powierzchnią skóry oraz mięśnie, żeby błyskawicznie i skutecznie wyszczuplić ciało. Tłuszczyk przybiera formę płynną, gdyż wpływają na niego promienie radiowe. A ta okoliczność powoduje, że nasza bariera ochronna oraz mięśnie są mocno rozgrzane. Wspomnianym urządzeniem możemy też zmniejszać intensywność zmarszczek wokoło oczu oraz ust, a także podnosić owal twarzy. Sporo osób stawia również na innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem endermologii, np. na lipomasaż. To najprawdopodobniej najciekawsza alternatywa, bowiem należy nałożyć profesjonalny ubiór, natomiast kosmetolog wykonuje zabieg ssącą głowicą, która „ślizga się” po owym kostiumie.

Jeśli zafascynował Cię niniejszy materiał, wyszukujesz ciekawego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuszku to wejdź w link z boku – Odchudzanie Toruń – a może odnajdziesz właśnie to czego szukasz.

Strona używa cookies
Ok