Depilacja laserowa Włocławek Laseroterapia dla mężczyzn w Grudziądzu Usuwania owłosienia na całe życie

Depilacja laserowa Włocławek Laseroterapia dla mężczyzn w Grudziądzu Usuwania owłosienia na całe życie

Tradycyjne metody depilacji

Dzisiaj nie wyłącznie przedstawicielki płci nadobnej rozmyślają o tym, żeby mieć wspaniałe, zdrowe oraz nieskazitelnie zgrabne ciało. Nierzadko zapomina się o tym, iż wiele zewnętrznych przedsiębiorstw wprowadza kosmetyki dla mężczyzn, w tym konturówki do oczu, balsamy do ust lub koloryzowane kremy do twarzy. Mężczyźni mogą wybierać spośród sporej ilości trików do akcentowania swojej urody. Natomiast co dzieje się w kwestii depilacji? Mężczyźni, którzy kultywują reprezentatywne sporty, a właściwie muszą narzucać na siebie specjalne ubiory (m in. wyścigów na rowerach lub podczas wyścigów pływackich), są zmuszeni do usuwania owłosienia z poszczególnych partii sylwetki. Cykliści muszą obligatoryjnie golić całe kończyny, zaś wodniacy – głowę i pierś Z których taktyk mają możliwość korzystać? Oczywiście z wszelkich dostępnych w drogeriach. Ciało powinni golić za pośrednictwem maszynek na żyletki, wosku oraz specjalnych kosmetyków. Jest to związane jednakże z pewnymi trudnościami. Po pierwsze z czasochłonnością i powtarzalnym powtarzaniem opisanej procedury. Czy działają inne zabiegi na zredukowanie zbędnego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Kobiety regularnie zapisują się do kosmetyczek na zabiegi depilacji laserowej, bo ma ona niesamowicie dużo walorów. Po pierwsze – po kilku zabiegach nie musimy już przenigdy denerwować się niepotrzebnym owłosieniem (epilacja laserowa uszkadza je na całe życie). Po drugie – kuracja jest niewątpliwie pewny oraz nie powoduje żadnej bolesności. Po trzecie – wcale nie musimy na niego wydawać góry pieniędzy (wystarczy ledwie parę wizyt). I ostatnie – zapewne najważniejsze – koniec z standardową epilacją. Dlaczego zatem właściwie nie mieliby z niej korzystać dżentelmeni? Coraz więcej z nich jest zafascynowanych wieściami w kwestii mody i urody. Zakupują nie tylko tradycyjne maski do pielęgnacji skóry po goleniu, ale również bardziej ekstrawaganckie „specjały”. Wiązką lasera możemy nie tylko wykluczać zbędne włoski, lecz także łagodzić nadmierną produkcję potu. Mężczyźni mają opcję więc uwolnić się od włosów pod pachami, wrastających włosków w obszarach intymnych (z którymi częstokroć mają problem przedstawicielki płci nadobnej) czy brzydkich włosków z paluchów u stóp. Ci, którzy skarżą się na liczne owłosienie na plecach, także łatwo oraz owocnie mają sposobność się od niego uwolnić.

Jak się przygotować do depilacji laserowej?

Na początku należy bezwzględnie mieć styczność z fachowcem (kosmetyczką), który zobaczy stan naszej skóry, opisze jej rodzaj i wyłączy przeciwwskazania. Następnie weźmiemy odpowiednio długą listę dotyczącą tego, czego w żadnym przypadku nie możemy wykonywać przed zabiegiem i z jakim wyprzedzeniem czasu. Schematyczne zasady są następujące:

Przed samym zabiegiem musimy głęboko wyszorować skórę. Nie wolno nanosić na nią intensywnych kosmetyków, bronzerów oraz najrozmaitszych kosmetyków. Skóra bezsprzecznie powinna być ogolona, z wykluczeniem małego obszaru. Kosmetolog przysunie w to miejsce specjalistyczne urządzenie do analizowania wyróżników włosków. Skóra absolutnie nie może być podrażniona bądź zbyt wysuszona. Na kilka tygodni przed zabiegiem w żadnym przypadku nie możemy użytkować mechanicznych taktyk usuwania włosków, przykładowo gorącego wosku albo maszynek elektrycznych.

O kolejnych zaleceniach przed wizytą z pewnością poinformuje nas kosmetyczka. Każda skóra jest inna, ma indywidualne potrzeby oraz należy wdrażać odmienną pielęgnację. Zatem trzeba dostosować cechy lasera, aby w ogóle nie było jakichkolwiek niepokojących rezultatów, przykładowo oparzeń. Realizuje się to za pomocą aparatury Skintel. Odczytuje ono poziom aktywnej melaniny w naskórku i skórze właściwej i na tejże podstawie wytycza moc wiązki laserowej. W trakcie epilacji mamy możliwość się zrelaksować, bo absolutnie nie ma jakiegokolwiek zagrożenia, że powstaną nieładne ślady albo kolejne mankamenty.

Jest możliwość wykonać zabieg epilacji laserowej na śniadej karnacji

Wszystko zależy od tego, z jakiego konkretnie aparatu będzie korzystał dany salon. Depilacja śniadej skóry jest osiągalna od kilku miesięcy dzięki nowoczesnemu laserowi Palomar Vectus. Siła lasera jest uzgadniana indywidualnie, zaś do skóry na starcie przybliża się aparaturę pomiarową. Niebezpieczeństwo oparzeń na pewno praktycznie w ogóle nie istnieje. Można zatem umówić się na wizytę do kosmetologa w wybranym momencie. Śniada cera jest przeciwwskazaniem w przypadku reszty urządzeń, jakie nie są tak skuteczne oraz czerpią z innej technologii leczenia niepożądanego owłosienia.

Epilacja z użyciem laseroterapii jest zdecydowanie wspaniałym planem dla wszystkich mężczyzn, jacy planują pozbyć się nadmiernego owłosienia z z torsu czy okolic zgięcia pleców. Dzisiaj ma się na względzie bowiem komfort działania. Skoro cokolwiek nam dokucza, a wykluczenie „rzeczonego czegoś” nie ma jakichkolwiek negatywnych konsekwencji zdrowotnych, można się na to bez problemu zdecydować. Jeśli planujesz poczytać dużo więcej o tej kuracji, wejdź w ten link – Depilacja laserowa Toruń

Strona używa cookies
Ok