Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji na wesele, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Ogromny wybór dodatków, jakimi można udoskonalić wystój sali, kościoła czy samochodu, pozwoli na przygotowanie idealnej uroczystości. Dekoracje na ślub nie muszą być jednak wyszukane, ani drogie, by były doskonałym elementem wystroju wnętrz, robiły wrażenie i były miło wspominane przez gości. Najlepiej wybrać takie elementy, jakie będą pasowały parze młodej i uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji weselnych w kościele jest wytworzenie niesamowitego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza budynku, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, co ważne nie może być ich za dużo, by nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje przede wszystkim na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego oraz naw bocznych. W tym celu najbardziej sprawdzają się świece, kwiaty i szarfy.

Latarenki, świeczniki, świece

Świece potrafią stworzyć unikalny klimat, zwłaszcza w półmroku dominującym w kościele. Dobre rozplanowanie miejsc, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, by były one poukładane z głową, aby nie zawadzały gościom w sprawnym przemieszczaniu się i nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale też ochronią przed kapaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, chodniki

Przeważnie wstęgi i szarfy wykonuje się z tiulu lub satyny. Zawiesza się je podłużnie względem ławek, aby ukształtować korytarz, którym para młoda podejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być nieozdobione, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo udekorować je kokardami, kwiatami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć chodnikiem lub dywanem, który udoskonali wygląd przejścia i nada mu elegancji. Zazwyczaj takie dywany są w kolorze czerwonym lub białym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Kwiaty i bukiety mają szerokie zastosowanie. Będą odpowiednie we wszystkich miejscach, które para młoda chce ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej postawić na mniej kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach oraz przy ołtarzu. Często rozsypuje się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kompozycjami kwiatowymi, które można ustawić nie tylko w kościele. Ta dekoracja na ślub uświetni też wystrój sali lub będzie przyjemnym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

SAMOCHODOWE DEKORACJE NA WESELE

Przy dekoracji samochodu także można popisać się pomysłowością. By ten pomysł nie kończył się na wynajęciu specjalnego auta, można je także ozdobić ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Wciąż do najbardziej popularnych ślubnych ozdób samochodowych należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przyczepia się do tyłu auta i są one osiągalne w różnych kolorach i wzorach i mogą mieć ciekawe nadruki. Tak samo wysokim zainteresowaniem wciąż cieszą się też wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, koralikami, kokardami czy nawet balonami i innymi drobnymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne są dostępne w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z atrakcyjnymi grafikami ślubnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, o którym trzeba zdecydować, organizując ślub. Podstawowym priorytetem jest przystrojenie stołów, a później otoczenia oraz części wyznaczonej do tańca. Znaczącą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, choć w nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się także gra świateł scenicznych, które stworzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zazwyczaj bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana z uwagi na miejsce uroczystości, inaczej w zależności pory roku i upodobań młodej pary. Każdy z tych elementów musi wzajemnie współgrać tak, by utworzyć wyjątkowy klimat. W tym przypadku istotny jest dobór oświetlenia, kwiatów, ozdobnych materiałów i wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy rozet.

Stoły

Stół z zazwyczaj ma największą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przystrojenie go wymaga troski o szczegóły. Wśród najważniejszych dekoracji na stole są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam też drobne podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również śmieszne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela albo podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją na ślub są pokrowce, jakie można dopasować pod względem kolorów i wzorów. Ponadto istnieje sporo ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych świateł, girland oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest także księga gości na specjalne życzenia oraz plakaty i ankiety, które staną się doskonałą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni wesele, dzięki zabawnym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami na wesele jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś w swoim guście.

dekoracje weselne Toruń cennik

Strona używa cookies
Ok