dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Impreza weselna jest jedyną w swoim rodzaju zabawą rodzinną, jaka powinna trwale pozostać w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Bardzo dobrze by było, gdyby przywoływała głównie dobre skojarzenia. Każda para z kilkuletnim stażem fantazjuje o doskonałym, estetycznym oraz efektownym weselu. Więc takim, na jakim uczestnicy imprezy będą świetnie się bawić z przestrzeganiem zasad dobrego stylu i smakiem do do ostatnich chwil.

Bezalkoholowe wesele i zabawa do białego rana

W obecnym czasie nieprzerwanie widzimy reklamy w tv zachwalające alkohol, produkty tytoniowe oraz pozostałe używki, m. in. napoje energetyzujące. Często młode osoby opracowując wesele planują zaspokoić wszystkich, natomiast dobrą metodą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Gdy go spożywamy wszystko jest poza nami oraz absolutnie nie drażnią nas już nieznośne uszczypliwości teściowej, szloch najmłodszych gości i fetor skrętów podnoszący się ponad nimi (mimo iż sami w ogóle nie palimy). Dj na wesele, doskonałe dania, różnego pokroju niespodzianki i miła atmosfera – to wszystko w sumie wystarczy. Rozwaga na wspomnianych ceremoniach zdarza się wyjątkowo rzadko, jednak od kilku lat bardzo dużo małżeństw zaczęło reklamować powyższy zwyczaj. Po pierwsze – z uwagi na przedszkolaki, jakie zupełnie nie mogą podpatrywać krewnych pod wpływem wytrawnych alkoholi, zaś z innej strony – jest to dowód dojrzałości i odpowiedzialności.

Duża ilość osób, w zasadzie nie tylko uczęszczających do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „wyśmienita zabawa w ogóle nie zależy od liczby wypitego trunku” albo „wcale nie potrzeba trunków, żeby dobrze się bawić”. W przypadku uroczystości weselnych jest to o tyle zadziwiające, gdyż w Polsce wspomniane okazje z pokolenia na pokolenie były sowicie zakrapiane. Osoby, które zdecydowały się aktualnie na wesele bezalkoholowe nierzadko słyszały nieprzychylne aluzje, odmowę uczestnictwa w imprezie albo zdania „jak to bez alkoholu?”. O ile zaproszenie kompetentnego wodzireja na imprezę po prostu nie jest niczym niesamowitym, to nieobecność napojów z alkoholem – owszem.

Co powinien robić DJ na takim weselu?

Piękne wesele to uprawniony DJ na wesele z Bydgoszczy i ścieżka dźwiękowa przystosowana do gustów przyszłych uczestników. To akurat on wymyśla harmonogram zabawy oraz konstruuje różnorakie rozrywki. Na przyjęciu weselnym bez alkoholu jest wręcz konieczny. Doświadczony DJ to gwarancja fantastycznej imprezy choćby przez dwa lub trzy dni (razem z poprawinami). Jakie są jego zasadnicze obowiązki? Prócz tego, iż jest odpowiedzialny za muzykę, to każde wydarzenie powinno koniecznie być przez niego odpowiednio wcześnie zakomunikowane i poprowadzone. Każdy uczestnik ma się świetnie bawić, nawet ten wyraźnie nieśmiały. Praca wodzireja rozpoczyna się powszechnie od wyznaczenia zaproszonym osobom ich miejsc, natomiast potem – wraz z nowymi zdarzeniami – wspólnie wyśpiewuje z gośćmi, tłumaczy im ruchy podczas tańca, prowadzi wielorakiego rodzaju animacje. Wszystko to realizuje w sposób dowcipny, jednak nie niewłaściwy. Wodzirej musi obowiązkowo być „duszą towarzystwa”, zwłaszcza na uroczystościach bez trunków. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi sporo wymagają i to przez dłuższy czas w porównaniu do tychże, którzy prędko na wstępie imprezy są pod wpływem napojów alkoholowych.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez napojów z alkoholem niekiedy może odbyć się bardzo dużo innych imprez, m. in. wieczory panieńskie narodziny potomka, rocznice ożenku. Zamiast zaprzepaszczać sporo pieniędzy na wódkę, wino oraz szampana, możemy wykazać się cokolwiek lepszą fantazją. Wieczór panieński może trwać nawet parę dni, zaś podczas zabawy Panna Młoda jest przygotowywana do wypełniania roli znakomitej żony. Taka sytuacja odnosi się do wieczorów kawalerskich, w czasie których po prostu nie powinny świętować rozebrane tancerki. Imprezy oraz wyjścia bez napojów wysokoprocentowych są wyśmienitą alternatywą w szczególności dla tych odbywających się w klasycznym tonie. Wielokrotnie Mężowie wspominają, że planują bawić się znakomicie na imprezie, natomiast nie tylko następnego dnia chwalić się przyjaciołom ile udało im się wypić. Napój alkoholowy jest wykorzystywany szczególnie do tego, by „przykrywać” podstawowe sprawy, np. brak czucia satysfakcji z imprezy, przywiązania do najbliższych (czy ogólnie relacji społecznych) czy niechętnego spostrzegania odmiennej kultury. Częstokroć ludzie po prostu nie chcą brać ślubów, ponieważ nie mają pieniędzy na dostateczną ilość alkoholu i tak naprawdę nie odkrywają prawdziwego celu tego wydarzenia. Bynajmniej nie chodzi tutaj oczywiście wyłącznie o mocne alkohole, ponieważ nakładów związanych z ceremonią w Kościele i weselem jest wiele więcej.

Wesela, urodziny oraz kolejne familijne wydarzenia bez kropli alkoholu nie wyróżniają się faktycznie niczym od takich klasycznych. W określonym miejscu gwarantuje znakomitą muzykę uznany DJ, na twarzy gości królują uśmiechy, Młoda Para pięknie pląsa w obłokach, matka i ojciec jednej oraz drugiej strony trwają poruszeni. Nie ma oszałamiającego alkoholu, przez jaki bardzo często takie wspaniałe chwile uciekają w zapomnienie i zastępuje je wrogość, brak empatii, podłość oraz bijatyki uczestników zabawy.

Jeśli pragniesz dowiedzieć się dużo więcej, wejdź tu – www.dj-bydgoszcz.pl

Strona używa cookies
Ok