Dj łódź profesjonalny dj dj na imprezę

Dj łódź profesjonalny dj dj na imprezę

Jak przygotować genialną imprezę?

Wszyscy mamy świadomość tego, że idealne imprezy to takie, które absolutnie nie są nakreślone „od A do Z” – czyli wiele rzeczy zwyczajnie dzieje się pod wpływem chwili. Niekiedy jest tak, iż im bardziej nie chce nam się przygotowywać oraz nie chce nam się wyruszać do kogoś, to impreza jest za każdym razem bardziej ciekawa. Zaś jeśli wszystko planujemy tydzień wcześniej (kobiety kupują zwykle „odlotowe” stylizacje z niniejszej okazji oraz dopasowują make up), wtedy prywatka okazuje się śmiertelnie nudna oraz zamierzamy bezzwłocznie z niej zrezygnować. Osoba, która jest pomysłodawcą nie potrafi w pełni przewidzieć wszystkich wydarzeń, może jedynie zaproponować pewne ramy, m in. że o północy w trakcie Sylwestra wszyscy uczestnicy będą wypijać szampana na ulicy oraz spoglądać na piękne fajerwerki. Jego zasadniczym zadaniem jest zawsze to, ażeby niczego wszystkim zebranym absolutnie nie zabrakło. Genialnym zamysłem jest stworzenie dobrej oprawy muzycznej, np. na imprezie będzie występował popularny DJ.

Jak zaprosić gości na imprezę?

Przygotowanie imprezy ogólnie rzecz ujmując nie bazuje tylko na zaproszeniu gości sms-em oraz położeniu napojów z alkoholem na stoliku. Właśnie – jeśli mamy na uwadze zaproszenia. Przesyłanie skrótowych sms-ów w kształcie: „w weekend dyskoteka, wbijaj”, „w weekend u mnie, prywatka do świtu” albo „wpadnij, urodziny u mnie”, jest odrobinę oklepane. Idealnym pomysłem jest wówczas opracowanie zaproszeń i osobiste ich wypisanie, bądź posłanie wiadomości, ale o troszkę innym wyglądzie, między innymi:

„W związku z częstymi błaganiami ludu, zwierzchnik wszelkich dóbr król Michaił I, jako że jest cesarzem łaskawym, przyjmuje na legendarną ucztę pod „Chudym Smalcem”, jeżeli tylko w piątek Słońce ukryje się za horyzontem. Koniecznie należy mieć obszerne odzienie oraz solidną dozę dobrego nastroju. Na uczcie wykonywaniem muzyki zajmie się wspaniały DJ, zaś wieczerza skończy się wtedy, kiedy wszyscy goście zapadną w błogi sen lub nawrócą do własnych dworów.”

Wyszło bardziej intrygująco, prawda? Na pewno więcej osób trafi na dyskotekę po otrzymaniu owej wiadomości. Powinniśmy wspomnieć, aby krótko mówiąc nie była zbyt pompatyczna – powinna zawierać konieczną porcję powagi oraz humoru. Których błędów unikać? Taki sms czy zaproszenie w formie karteczki nie może nikogo zranić. Podarujmy sobie określanie kogoś niezbyt miłą ksywką (choćby jeżeli na konkretną osobę w ten sposób mówią inni), wypisywanie cudzych cech temperamentu (głównie negatywnych) i pozostałych równoległych rzeczy.

W przypadku kiedy wydajemy zaproszenia, to krótko mówiąc nie muszą one posiadać konstrukcji estetycznej kartki zapisanej tekstem. W ogóle nie muszą to być także kartki nabyte w sklepie z artykułami papierniczymi lub w sieci. Niezwykłym konceptem jest samodzielne zaprojektowanie graficzne zaproszeń, np. w formie miecza rycerskiego rodem ze Średniowiecza. Wszystko jest uzależnione bez wątpienia od rodzaju uroczystości, np. czy goście będą poprzebierani.

Jak ułożyć jadłospis, żeby wszystkim gościom pasował?

I tu uwidacznia się główny, i równocześnie przypuszczalnie najistotniejszy motyw: czy któryś z gości ma reakcję alergiczną lub nietolerancję na jakieś potrawy? Jakie są preferencje kulinarne przyszłych uczestników? Czy zamierzają imprezować na działce na leżakach czy podjadać wymyślne dania w restauracji? Na wyjątkowej imprezie alkohol absolutnie nie „zakryje” smacznego jedzenia, to znaczy, iż wszelkie potrawy muszą obowiązkowo mieć pierwsze miejsce, zaś nie czerwone wino albo śliwowica. Każdy dobrze wie, iż nie można pić alkoholu na tzw. „goły żołądek”. Póki zaproszeni goście rozpoczną sączyć dobrej klasy napoje wysokoprocentowe, powinni cokolwiek skonsumować. Menu musi być przystosowane do ich preferencji, m in. jeśli koleżanka ze studiów reaguje alergicznie na karotkę, wówczas wspaniale by było, jeśliby na stoliku zostały postawione posiłki wolne od owego warzywa. Jeśli kolega ze studiów posiada kłopot z nietolerancją pszenicy i produktów mlecznych, wtedy należałoby sporządzić co najmniej 2 potrawy wyłącznie dla niego. W przeciwnym razie będzie pozostawał przy pachnących potrawach i nic nie jadł, bądź przyniesie własne posiłki, a na to nie powinien pozwalać żaden gospodarz (jeśli troszczy się o to, ażeby wszyscy zaproszeni goście bardzo dobrze się bawili). Koszty prywatki możemy niewątpliwie rozbić na wszystkich gości – wspólnie z wydatkami na wynajęcie DJ-a. Każdy z nich przyniesie najzwyczajniej w świecie ze sobą alkohol i coś do jedzenia. Powinniśmy jednak dbać o to, by mówiąc w skrócie nie pojawiło się 30 puszek z piwem oraz jedyne czerwone wino (albo na odwrót). Co każdy gość zapewnia na imprezie powinniśmy nakreślić na samym wstępie.

Jeśli pragniesz zaprosić na własną dyskotekę kogoś, kto będzie odpowiedzialny za dobrą muzykę, to kliknij w link obok – DJ łódź – a odnajdziesz pod nim fachowe informacje.

Strona używa cookies
Ok