Profesjonalny dj na imprezy biznesowe dj na eventy pracownicze dj w Łodzi i okolicach

Profesjonalny dj na imprezy biznesowe dj na eventy pracownicze dj w Łodzi i okolicach

Wyjście do lokalu w piątkowy bądź sobotni wieczór, oznacza dla części studentów świetny sposób na spędzenie czasu wolnego. I nie tylko – chodzi dodatkowo o odetchnięcie, np. po wyczerpującym dniu w pracy, po bardzo ważnym sprawdzianie (np. magisterskim), po przyjęciu umowy na czas nieokreślony, na którą od dawna się czekało. Impulsów do fetowania można pewnie wyszukać tyle, ile jest osób na świecie. Jak się jednak przygotować do niepowtarzalnego eventu, na jakim kluczową postacią dbającą o scenerię muzykalną jest DJ? Co ubrać, w jaki sposób się zachowywać oraz na jaki napój alkoholowy się zdecydować, w sytuacji gdy zmierza się do klubu pierwszy raz? Dla gości imprezujących regularnie odpowiedzi na owe pytania będą proste, lecz niewystarczająco obeznanym bez wątpienia się przydadzą.

Gdzie będę się dobrze bawić?

Wybrany przez nas klub posiada odmienny, wyjątkowy charakter. By wybrać ten, który będzie po prostu przystawał do naszych preferencji, powinniśmy: po pierwsze – spytać przyjaciół, którzy uprzednio w nich imprezowali oraz wiedzą mniej więcej jaka panuje tam atmosfera. Po drugie – samodzielnie przypadkowe odwiedzić i na własne oczy stwierdzić, który jest dobry. Po trzecie – przeanalizować to, na czym szczególnie nam obecnego wieczoru zależy, m in. szukamy sympatii, przyjaźni albo jedynie wariackiej zabawy do świtu. W sieci mamy możliwość również wynaleźć mnóstwo stron w wariancie „przewodnik imprezowicza”, na których są umieszczone bardzo ogólne rady na temat klasycznych przygotowań do nocnego wyjścia. Jeżeli jednak wybraliśmy event klubowy z DJ-em, wtedy powinniśmy kierować się tutaj odrobinę odmiennymi zasadami. Jakimi?

Bez czego impreza będzie nudna?

Na wstępie w ogóle nie można wypijać imponującej ilości napojów wysokoprocentowych na głodny żołądek i iść na event już pijanym (czy wprost upitym). Wówczas cała potańcówka straci sens. Po godzinie ewentualnie dwóch wcale nie będziemy w nastroju korzystać z uroków klubu. A co istotniejsze – z propozycji dźwiękowej DJ-a na zabawie! Wystarczy jak skonsumujemy wzmacniający posiłek (nie objadając się). Do klubu trzeba powędrować ze spokojną głową, w optymalnej kondycji oraz z przyjaznym podejściem. Nie warto „przyodziewać się” warstwowo, ponieważ najczęściej jest w nim gorąco. Można nieskrępowanie podskakiwać na krótkim rękawku. Panowie, którzy planują ubrać koszulę z długim rękawem, powinni natychmiastowo wsadzić ją z powrotem do szafy! Niezwykle łatwo powstaną plamki od potu, co może skutecznie zniechęcić płeć piękną do towarzyszenia podczas tańca. A skoro o kobietach mowa… należy omijać szerokim łukiem cieplejsze jeansy, rajstopy pod nimi oraz wszystkie rzeczy, które przywodzą na myśl wydziergane przez babunie na drutach… Całkowicie nie stosuje się one na omawianą okoliczność. Jeżeli nadal nie mamy pomysłu co założyć, wystarczy popatrzeć na fotografie DJ-a na imprezie. Kolejną kwestią jest zaczarowany kolor biały. Imprezowicze powinni z niego zrezygnować w interesie ciemniejszych barw. Białość intensywnie odbija światło i zdemaskuje wszystkie usterki bielizny. Lub fakt kompletnego jej braku. Wystarczy dobrać z taktem jaskrawe dodatki, m in. fluorescencyjne bransoletki.

Ażeby zabawa nie była „niewypałem”, nie może rozgrywać się niepodważalnie bez:

  • lojalnej paczki znajomych,
  • innych osób, w towarzystwie jakich bardzo lubimy spędzać czas,
  • odrębnego miejsca dla gości tańczących oraz pijących,
  • zgadywanek, konkursów i rozmaitych gier
  • fenomenalnej oprawy muzycznej

Trzy najważniejsze pomyłki pań wędrujących na dyskotekę

Gigantyczne szpilki. Te wyrażenia mówią same za siebie. Takie buty są ogromnie niewłaściwe, częstokroć twarde wewnątrz i nienaturalnie wyginają stopę. Można się łatwo przewrócić, dostać odgniotków oraz odparzeń (zwłaszcza, gdy właścicielką zawrotnych szpilek jest osoba nakładająca je od czasu do czasu), nadepnąć komuś na stopę oraz wywołać straszny ból. Zwykle do klubów w ogóle nie można wkraczać w szpilkach posiadających obcas wykonany z metalu, gdyż możemy nimi popsuć, np. parkiet czy oryginalne elementy umeblowania. Drugim fatalnym uchybieniem pań jest podskakiwanie z rozłożonymi i jednocześnie mokrymi włosami. Można „zaatakować” nimi kogoś po buzi, wcale nie wygląda to elegancko oraz nie będzie życzliwie przez nikogo przyjmowane. Końcowym istotnym uchybieniem Kobiet jest branie ze sobą na imprezę z DJ-em pokaźnej torby z kompletnymi dokumentami, mnóstwem kremów, telefonem, tabletem i pozostałymi rzeczami, które faktycznie są zbędne. Jeśli zdarzy się, że nikt z towarzyszy nie będzie obserwował kurtek oraz torebek, mamy możliwość paść ofiarą przywłaszczenia. Natomiast w takiej sytuacji utracimy wszystko, z czym weszliśmy do klubu. Powinniśmy zabrać ze sobą kopertówkę do założenia na łańcuszku czy inną niedużą torebeczkę, do której pakujemy wyłącznie to, co faktycznie niezbędne, m in. pieniądze oraz telefon. Z omawianą torbą będzie można nawet skakać (jeżeli nie jest nadmiernie obładowana).

Jeśli nie wiesz w jaki sposób wygląda impreza klubowa z udziałem wspaniałego DJ-a, wejdź w ów link – DJ na eventy klubowe w Łodzi

Strona używa cookies
Ok