przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współczesne autokary charakteryzują się wysoką klasą, w stosunku do potrzeb klientów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele dóbr oddziałujących na wygodę podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. W wielu przypadkach dostępny jest również barek oraz telewizor. Co raz częściej są też indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, gniazdko, port USB oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe i zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary projektuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie wschodniej oraz zachodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na moment wyjść, rozprostować nogi, zaczerpnąć powietrza, udać się do toalety lub zjeść.

Aby zapewnić stu procentowy komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie historie na temat mijanych miejsc.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki krajowe czy zagraniczne to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy oferują wynajem autokaru na specjalną okoliczność. Sprawdzają się w potrzebie przewiezienia większej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez okolicznościowych, do których należą wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużą popularnością cieszą się też przy planowaniu delegacji biznesowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie oraz na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku zachowuje się dbałość o stan techniczny, pojazdów oraz realizuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje komfort podróżowania.

Ważną zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest odpowiednio wykwalifikowanym pracownikiem, a ich zdolności popierają cykliczne testy. Zasadnicze są również przeprowadzane badania zdrowotne, zezwalające na wykonywanie pracy. Selekcję właściwej kadry dogląda wyznaczony kierownik transportu. Daje to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, łączył się z najwyższą klasą.

Żeby podróż przebiegała sprawnie i bezpiecznie autokary posiadają wytyczoną przepisami liczbę kierowców. W ciągu wymagających tras, kierowcy się wymieniają i troszczą się o osobisty wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na dobrą orientację w terenie i wiedzę na temat zamiennych tras, co wpływa na bezproblemową podróżą.

Obecna technologia wpływa na większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również śledzenia autokarów dzięki GPS. Co także jest czynnikiem poprawy bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Dobór autokaru zależy od formy wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najdokładniejszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 34 do 60 miejsc. Autokar niskopokładowy pomieści od 18 do 30 siedzeń. Oferowany jest także wynajem busów na wyjazdy z liczbą do 10 pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 86 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w dalekie trasy.

Dobrze też poznać stan techniczny pojazdu. Dokumenty dopuszczające autobus do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy posiada wszystkie niezbędne elementy wyposażenia na przykład gaśnicę i apteczkę.

Pomocne mogą okazać się także opinie wcześniejszych klientów, wyszukane w internecie.

KOSZTY WYNAJMU AUTOKARU

Tak jak w przypadku doboru autokaru, koszt za wynajem zależy jest od kilku czynników. Do wielkości autokaru trzeba dorzucić takie czynniki jak liczba kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zabezpieczeniu drobniejszych wydatków jak płatne parkingi czy opłaty za autostrady. Naturalnie można także liczyć na zniżki. W biznesie turystycznym najlepsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pozwala lepiej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług konkretnych firm, umożliwia negocjację cen.

Wynajem autokarów Toruń

Strona używa cookies
Ok