System enova365 to nowoczesny system ERP, dzięki któremu kierowanie firmą staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, posługujące się wspólną bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do wymagań każdego typu przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki przeszło 20 letniej praktyce w branży oraz innowacyjności używanych metod technologicznych.

Co oznacza ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą przez cały czas, spajających i wspierających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dobrany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość selekcji modułów oraz poszerzenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP pozwala na wszechstronne kierowanie przedsiębiorstwem, wspomaga kierowanie biznesem oraz interpretację danych. Zawiera wszystkie obszary działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, projektami czy serwisem. Upraszcza dostęp pracowników do informacji, a jednocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, funkcjonując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Niezależnie od tego, czy firma jest we wczesnej fazie rozwoju, czy cieszy się ugruntowaną pozycję w branży, enova365 proponuje dogodne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie konieczności można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do firmy w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Pomimo tego, że moduły mogą działać samodzielnie, wspólna baza danych dla wszystkich zakupionych modułów, oferowana przez firmę Soneta, pozwala na wdrażanie informacji osiągalnych dla wszystkich uprawnionych pracowników w każdym dziale firmy, kiedy jest to konieczne. Korzystanie z systemu umożliwia umieszczanie wzorców metod pracy, powierzanie obowiązków oraz wypisywanie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, magazynując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić obieg informacji i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pomaga wyeliminować błędy pracowników.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest też dostępny online oraz w chmurze, co pozwala firmie na korzystanie z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Firma może umówić się na spotkanie z autoryzowanym partnerem, który pokaże moduły, które będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z decyzją o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wskazane moduły oraz aranżuje szkolenia z obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w cenie zakupu uwzględnia się roczną gwarancję. Licencja pozwala na ciągłe aktualizowanie systemu do kolejnych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy wybierają zakupy na własność lub pozyskali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia systemu do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ten wariant jest przeznaczony przede wszystkim dla średnich i małych przedsiębiorstw z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to kolejna opcja usługowa. W cenie miesięcznej opłaty znajduje się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki sposób licencjonowania wskazany jest dla przedsiębiorstw, które nie przewidują inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Używając systemu enova365, firma zyskuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa przechowywania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na efektywne gospodarowanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz eliminację ryzyka błędu. Ponadto szybki dostęp do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, pozwala na pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z firmą, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 stanie się wspaniałym partnerem w biznesie.

enova

Strona używa cookies
Ok